CDN – הזרמת מדיה בשרתי וידאו סטרימינג

גו-לייב מספקת שירותי העברת תוכן (CDN = Content Delivery Network) דרך רשת שרתים בין לאומית הפרושה על חמש יבשות. השרות מאפשר הקמת ערוץ וידאו VOD ושידור חי עצמאי באתר האינטרנט שלכם. השירות מיועד לתכני פרימיום, משמר את זכויות היוצרים והאחריות להפצה אצלכם ומאפשר שימוש בנגנים מעוצבים שונים, הוספת סרטוני פתיח וחסויות בנגן.
שרתי הוידאו של גו-לייב ממוקמים בפריסה עולמית בחמש ייבשות ומאפשרות הזרמת וידאו ואודיו – בסטרימינג ללא הגבלת רוחב פס ! כךתוכלו להעביר שידורים חיים גם לעשרות אלפי צופים\מאזינים בו זמנית ללא כל בעייה.
לקוחותינו נהנים מאיכות ושרות חסרי פשרות, בגו-לייב הלקוח מחוייב רק על תעבורה נצרכת ולא על כמות צופים או איכות שידור בהתאם לחבילה. ממשק ניהול המדיה מאפשר בקלות לנהל אלפי קבצי וידאו ואודיו ולהנגישם ללקחותיכם בכל עת במהירות מקסימלית וללא כל הכבדה על אתר האינטרנט שלכם. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולכן תוכלו להיכנס לממשק הסטרימינג הפרטי והמאובטח
(Media Control Center) , בו תוכלו לנהל את נכסי המדיה שלך ולצפות בסטטיסטיקות השימושים שלך בכל עת.

יתרונות גו-לייב:

 • חבילת שימוש פשוטה  המורכבת מעלות אחסון הקבצים ועלויות התעבורה המחושבות בתעבורה נצרכת בלבד.
 • ממשק ניהול מאובטח, נוח ואינטואיטיבי, ניהול נכסי המדיה שלך בממשק ודרך ftp.
 • רוחב פס ללא הגבלה: גו-לייב אינה מגבילה רוחב פס למשתמשים בו-זמנית . החיוב החודשי הינו עבור תעבורה נצרכת בלבד.
 • תשתית: מערכת הענן מקשרת בין מאות שרתים הפזורים במעל מאה חוות שרתים בחמש יבשות ומספקת וידיאו איכותי לעד עשרות אלפי צופים בו”ז בכל מקום בעולם.
 • מולטי פורמט: יכולת לנהל בשרת קבצים בהזרמה בפורמטים שונים ע”ג ממשק אחד. שידורים למכשירים ניידים ומחשבים.
 • סטטיסטיקות: דו”ח הסטטיסטיקות קריא המופק במערכת ונגיש בכל זמן. אפשרויות הרחבה כוללות פילוחים שונים, פיזור גיאוגראפי ומידע על שימוש בזמן אמת.
 • אירכוב אוטומטי: אפשרות להקלטה אוטומטית של שידורים חיים בשרת.
 • תמיכה 24/7 במייל צ’אט וטלפון , אנחנו תמיד כאן בשבילך.
 • ניטור השידורים והתראה בזמן אמת על ירידה באיכות הפסקה באודיו או כל תקלה אפשרית בשידור החי

סעיפי השירות:

א. הקמת חשבון סטרימינג: הסעיף הזה כולל פתיחת חשבון משתמש, הקצאת סיסמאות, גישה לנתוני התעבורה הבסיסיים והדרכה לשימוש במערכת.

ב. תעבורה בסטרימינג: מודד את כמות המידע שעובר בשרת בחודש. זהו הסעיף הבסיסי ביותר בחשבון סטרימינג שכן הוא רלוונטי גם לשידורים חיים וגם ל-VOD. התעבורה נמדדת בג’יגה-בייט או טרה-בייט בהתאם לצורכי הלקוח. נשמח להמליץ לכם על פי נסיוננו, על החבילה המתאימה לצרכים שלכם.

ג. אחסון בסטרימינג: נקרא גם אחסון באוריג’ין (origin) מאפשר שמירת וידיאו בשרת סטרימינג. את הוידיאו ניתן להעלות לשרת ב-ftp או להקליט אוטומטית וידיאו של שידור חי. השירות מאפשר שידור סרטוני VOD באתר שלכם. נמדד בג’יגה בייטים.

ד. סטטיסטיקה: בכל חשבון כלולה אינטגרלית מערכת סטטיסטיקות בסיסית על השימוש בחשבון. ישנה אפשרות לסטטיסטיקות מורחבות הכוללות מגוון פילוחים שונים וסטטיסטיקות בזמן אמת.

מה המשמעות של שימוש בשירות הזרמת מדיה?
רוחבי הפס הגבוהים במיוחד והשרתים המהירים שלנו מבטיחים לצופי הוידאו שלכם חוויה צפייה איכותית וחלקה יותר בכל פלטפורמה. הורדת תוכן סטטי מתבצעת במהירויות מואצות, לדוגמה: גלריות תמונות, באנרים, דפי HTML, CSS ובלוקים של קוד דוגמת JavaScript כולם יטענו מהר יותר בדפדפן של הצופה בשימוש בשירות הזרמת מדיה (סטרימינג).

מה היתרונות של שירות הזרמת מדיה על פני השרת הרגיל המאחסן את האתר שלי?
– בשרת רגיל רוחב הפס מוגבל (כמות משתמשים מצומצמת) ברשת ההפצה שלנו אין הגבלה על רוחב פס בו-זמנית.
– בשרת רגיל האחסנה של הקבצים היא על גבי שרת אחד, ברשת שלנו הקובץ משוכפל על פני כל הרשת ( אלפי שרתים ברחבי העולם לשרותך ).
– שרת רגיל ממוקם באתר אחד, וכל התוכן נמסר לגולשים מנקודה אחת מרכזת. ברשת שלנו פרוסים אלפי שרתים ברחבי העולם, וכל משתמש מקבל את התוכן מהשרת הזמין והקרוב אליו ביותר.

מה היתרונות של שירות בתשלום על פני שימוש באתרי שיתוף כגון יוטיוב?
– בפרסום ביוטיוב מוותרים על זכויות ההפצה של הסרטון, והחומר שלכם יכול להיות מפורסם בכל אתר, גם אתר של מתחריכם או אתר שאינו הולם את הארגון.
– חומר המופץ באתרי השיתוף ניתן להוריד ולהשתמש באופן פיראטי בקלות רבה.
– צורת הצגת החומר תלויה לחלוטין במדיניות אתר השיתוף, המשתנה תדיר. כך תוכלו לגלות בהפתעה כי הסרטונים שלכם נושאים פרסומות שלא מרצונכם, מציעים סרטונים נוספים שתוכנם לא הולם או כי מאפיינים בהם השתמשתם אינם זמינים יותר.
– אתרי השיתוף מייצרים לעצמם כסף ע”י עידוד צפייה בסרטונים. אל תופתעו לגלות שהצופים בסרטון שלכם זולגים מהאתר שלכם לאתר השיתוף דרך כל מיני מעברים שאתר השיתוף מכניס לנגן, או שהם בכלל צופים בסרטון דרך אתר השיתוף עצמו ולא באתר הבית שלכם.
– אתרי השיתוף אינם מאפשרים מיתוג ועיצוב מלא של מראה ותוכן הנגן כמו בשירות פרימיום.

מה הכמות המקסימאלית של צופים בו זמנית הנתמכת על ידי השרתים של גו-לייב?
אנו איננו מגבילים רוחב פס. כאשר רוחב התעבורה של שרת אחד ברשת עמוסה, התעבורה ממותגת אוטומטית לשרת הקרוב אליו. בכל מקרה בו צפוייה כמות צופים גדולה (למעלה מ-50,000 צופים בו-זמנית) מומלץ ליידע אותנו מראש על מנת שנבצע ניטור מיוחד לשידור.

האם הקבצים שלי המאוחסנים בשרתים מאובטחים?
כן בהחלט והגישה לממשק הניהול שלכם להגיע לקבצים מוצפנת בפרוטוקול אבטחה SSL ומוגנת בסיסמה.

 • הקמת ערוץ טלוויזיה פרטי באינטרנט.
 • לאתרים שמעוניינים בארכיון סרטונים ממותג.
 • להפקת שידור חי קבוע באתר שלך ולדף הפייסבוק וכן אינטראקציה עם משתמשי הרשת החברתית.
 • הקמת תחנת רדיו אינטרנטית.
 • האצת ההורדה של קבצים, תמונות או תוכנות באתר.
 • לחברות פרסום – שרתי באנרים.
 • שידור חד פעמי של ארוע,כנס,מופע וכד’