077-210-2234

אז מה אנחנו עושים?

כנסים וירטואליים, שיחות זום ומה שביניהם

גו-לייב פורצת דרך בתחום הטכני של כנסים וירטואליים ושידורים מקוונים ומאפשרת למארגנים ולמשתתפים חוויה מלאה ומשמעותית של צריכת תוכן והשתתפות, באופן מקוון. שילוב של כלים טכנולוגיים מתקדמים ושל שיטות עבודה ייחודיות הופכים את צוות גו-לייב לנכס עבור הכנס שלכם.

הפקת וידאו
בשידור חי

שידור חי, המוקלט ומשודר במקביל, הוא התקדמות טכנולוגית מדהימה שזכינו לראות בעבר בעיקר בשידורי טלוויזיה מרכזיים. כעת, הטכנולוגיה הזו יכולה לעמוד גם לרשותכם. בזכות המומחיות הטכנית של אנשי גו-לייב וניסיון של למעלה מעשור בתחום השידורים החיים הכולל אלפי שעות שידור עבור חברות הפקה ועבור גופים מהמובילים בישראל, גו-לייב היא החברה המובילה בעולם הזרמת המדיה (סטרימינג) בישראל.

הפקת מולטי-קאמרה וניידת שידור

ישנם אירועים הדורשים הפקה מורכבת יותר: כזו שמשתמשת במצלמות מרובות או הפקה שדורשת הקמת אולפן שטח. גם עבור אלה, ישמחו בגו-לייב לספק לכם מענה מקצועי ומתקדם. אז אם האירוע שלכם דורש יותר מנקודת מבט אחת או מתקיים באזור בו לא קיימות תשתיות תקשורת, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהכיר את שלל הפתרונות של הצוותים המנוסים והמצוידים של גו-לייב.

אולפן עד הבית
(פופ-אפ)

תמו הימים בהם נאלצו הלקוחות לכתת רגליהם עד לאולפן מאובזר כדי להצטלם, היום, גם אולפן השידור של גו-לייב יכול להגיע עד אליכם, הביתה, למשרדים או לשטח ולאפשר לכם שירות אולפן עד הבית. אנשי גו-לייב יגיעו עם כל הציוד הטכני של אולפן מקצועי: מצלמות, סאונד, תאורה ומערכות ניתוב ושידור.

הקמת מערכות שידור

מעוניינים בהקמה של מערכת שידור קבועה? גם בזה ישמחו לעזור לכם בגו-לייב. נוסף להפקות חד פעמיות או זמניות, גו-לייב מספקת גם שירותי תכנון, התקנה, תפעול ותחזוקה למערכות שידור קבועות.

השכרת ציוד שידור

שירותי השכרת ציוד השידור של גו-לייב מיועדת לקהל הלקוחות בעלי ידע טכני להפקה עצמאית.