לקוחות מספרים

כגורם האחראי בחברה על אופן ודרך העברת המסרים השיווקיים שלנו ללקוחותינו בחו"ל, עבדתי מספר פעמים עם חברת גו-לייב.

רמת השירות שקיבלתי מהחברה, המקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוותים והתוצר הסופי – כל אלה היו תמיד מעל הציפיות. היכולת לעבוד בזמני התראה קצרים, התכנון עד לפרט האחרון והמחויבות של כל אחד מהאנשים – כל אלה הופכים את גו-לייב לחברה יחידה מסוגה.

ד. י.
רפאל מערכות לחימה מתקדמות 

מזה כשנה וחצי שאני עובד עם חברת גו-לייב.

במהלך תקופה זו עבדתי מול צוות רציני, מסור, סבלני ומקצועי אשר מלווה אותי לאורך כל האירוע. מתחילתו – בצוותי החשיבה ההתחלתיים עד ליישום האירוע בשטח.

תמיד, הם מסבירי פנים וזמינים לכל שאלה, מענה וטענה. במהלך העבודה החברה נותנת מעטפת טכנית מקצועית מהאירוע הכי קטן – מפגש זום ועד לכנס גדול של חמישה ימים מלאים בהשתתפות מאות אורחים.

לכל מי שרוצה להיעזר בחברה מקצועית ואיכותית – ממליץ שתפנו לגו-לייב.

גיא סופרי
מחלקת אירועים והפקות
אוניברסיטת רייכמן

אני עובדת עם חברת גו-לייב כבר שנים רבות (יותר משאפשר לזכור…) ותמיד בהצלחה יתרה.

שיתפנו פעולה באירועים השנתיים של אמזון, גוגל, פייפאל ועוד רבים וטובים

והחוויה תמיד היתה מקצועית, איכותית, ולא פחות חשוב – כייפית!

הצוות המסור מלווה אותי תמיד לכל אורך הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך פעילות עצמה ועד לתוצר.

לא סתם אנחנו חוזרים כל פעם, ונמשיך!

יעל מסר
אנשים ומחשבים

אני עובדת עם גו-לייב למעלה מ- 3 שנים וזו תמיד חוויה מוצלחת ונעימה.

כל פניה אליהם, תמיד נענתה במהירות, מקצוענות, עם התייחסות לפרטים הקטנים והגדולים ומלווה ביחס אישי ונעים.

עם השינויים וההתקדמות האחרונה בתחום האירועים הווירטואליים, אמיר ואוליבר הם שותפים אמיתיים, שמלווים ומתאימים לנו בשטראוס פתרונות מדויקים למגוון האירועים שאנו מקיימים.

לכל אירוע מגיעים אנשים מקצועיים, יעילים, אדיבים, עם יכולת מתן שירות גבוה ופתרון בעיות בלתי צפויות, ואני יודעת שניהול השידור נמצא בידיים טובות.

ליעד ברונר
אחראית מולטימדיה בקבוצת שטראוס

אנחנו כחברת אירועים שמפיקה כנסים ואירועים גודלים, אך גם אירועי בוטיק, עובדים עם גו לייב כבר מעל עשור. לא משנה גודל האירוע ותמהילו, תמיד אנחנו זוכים לשירות מהיר, אדיב ומקצועי עם התמקדות בכל פרט ודרישה טכנית ומתן פתרונות חדשניים ומדוייקים.

היחס האישי והסבלני של מיטל ואוליבר והטיפול הפרטני והמקצועי של אמיר ואיתן, מחזקת את השותפות הנדרשת בכל אירוע. הצוותים של גו לייב איכותיים, מקצועיים ואדיבים. החוויה באירועים תמיד נעימה ומקצועית והפתרונות בזמן אמת ושירותיות, הם אלה שמדגישים את המקצוענות הבלתי מתפשרת בניצוחו של איתן ואמיר.

שי ווינדמאן
ווינדמאן הפקות

אני ממליץ מאוד על צוות הצילום וההפקה שעזר לי בהפקת ארוע מכירות שנתי בפעם השלישית. הייתה לי חוויה מדהימה עם הצוות הזה.

הצוות המופלא כולל אנשים אדיבים, מקצועיים ויעילים ביותר, ועזרו לי לייצר ארוע שהתאים בדיוק לצרכי הארגון. הצוות היה מדהים, וכל אחד מהם נתן את מיטב המאמץ כדי להבטיח שהפקה תהיה מוצלחת. אני ממליץ בחום על הצוות הזה לכל מי שמחפש הפקה מקצועית ואדיבה. תודה רבה

שמעון לביא
radware